Nasze usługi rekrutacyjne dla Twojego biznesu

recruitment-shutterstockOrbe Business to dynamicznie rozwijająca się firma, ukierunkowana na świadczenie usług związanych z Human Resources. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej  kadrze, świadczymy profesjonalne rozwiązania dla naszych Klientów. Skutecznie wspieramy przedsiębiorstwa w rekrutacji pracowników. Nasza firma oferuje nowoczesne strategie pozwalające na obniżenie kosztów zatrudnienia. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników optymalizowanych w odniesieniu do indywidualnych potrzeb każdego kontrahenta. Nasza aktywność z zakresu HR nastawiona jest zawsze na wsparcie Klientów w procesach rekrutacyjnych oraz fachowym doradztwie w podejmowaniu trudnych decyzji związanych z kadrą pracowniczą. Naszą zasadą jest całkowite zaangażowanie w relacjach z Klientami. Jesteśmy kreatywni w poszukiwaniu i tworzeniu nowych form współpracy. Dodatkowo w obszarze naszych usług mieści się leasing  pracowniczy oraz doradztwo kadrowe.

Rekrutacja

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie usług rekrutacyjnych oraz bogatą bazę danych, dzięki czemu oferujemy przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na najwyższym poziomie. Cechuje nas kompleksowa ocena predyspozycji zawodowych i kwalifikacji kandydatów. Poświęcamy także wiele czasu na analizę strategii przedsiębiorstwa, aby móc jak najlepiej dopasować indywidualne potrzeby naszych aplikantów do wartości funkcjonujących u przyszłego pracodawcy.

Zobacz więcej

Leasing pracowniczy

Naszą ofertę kierujemy do pracodawców pragnących szybko i tanio zatrudnić pracowników bez zbędnych formalności. Gwarantujemy profesjonalizm doboru i ukierunkowania pracownika oraz ograniczenie kosztów zatrudnienia. Korzystając z naszych usług zwiększają państwo elastyczność pracy w firmie, nie generując przy tym kosztów związanych z zatrudnieniem i administrowaniem pracownikami. Wyróżnia nas szybki czas realizacji oraz indywidualne podejście do Klienta.

Zobacz więcej

Doradztwo kadrowe

W naszym dziale HR świadczymy usługi kadrowe, w celu ułatwienia przedsiębiorstwom funkcjonowania w zmieniających się warunkach prawnych i ekonomicznych, oraz podejmowaniu decyzji związanych z zarządzaniem kadrami. Oferujemy m.in porady z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz doradzimy jak rozwiązać wszelkie problemy kadrowe. Nasza firma gwarantuje profesjonalne i efektywne wykonywanie usług doradczych oraz stałą współpracę.

Zobacz więcej

Poszukujesz pracownika? Zleć rekrutacje naszemu doświadczonemu zespołowi!