Doradztwo kadrowe

Businesswoman shakes hand with a businessman during an interview. Horizontal shot.Decydując się na współpracę z Naszą firmą będą mogli Państwo uzyskać wsparcie także w zakresie doradztwa kadrowego. Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów, oferujemy kompleksową usługę w obszarze zarządzania kadrą pracowniczą, z uwzględnieniem aspektu prawnego. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów pomoże Państwu uporać się z wszelkimi trudnościami związanymi z obsługą kadry. Biegła znajomość prawa oraz przepisów Kodeksu Pracy pozwala Nam na profesjonalne doradztwo, równocześnie zwalniając Państwa z obowiązku weryfikowania wszelkich zmian w przepisach związanych z zarządzaniem i administracją kadrami. Wykorzystując wiedzę odnośnie efektywnego kierowania kardą potrafimy indywidualnie dobrać do potrzeb Naszego Klienta odpowiednie narzędzia oraz metodologie działania. Zapewniamy stałą współpracę i szeroko pojęte wsparcie dla Naszego Klienta.

doradztwo2W zakresie Naszych usług mieści się m.in.: opracowanie umów o pracę, zlecenie oraz dzieło, opartych na zgodności z Kodeksem pracy oraz Kodeksem cywilnoprawnym, sporządzanie świadectw pracy, opracowanie systemu wynagrodzeń, przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych, przeprowadzanie audytu personalnego, ewidencja czasu pracy pracowników, kompleksowe zarządzanie dokumentacją kadrową, optymalizacja zatrudnienia.

Nasza działalność ma głównie na celu ułatwić firmom funkcjonowanie w dobie nieustannie zmieniających się warunków prawnych, jak i gospodarczych. Ze swojej strony możemy zapewnić Państwu całkowitą poufność informacji, kompleksowe konsultacje z ekspertami w dziedzinie kadr oraz indywidualne podejście do Klienta.

Skorzystaj z naszych usług Doradztwa Kadrowego już dziś!