Sale szkoleniowe

Nasza oferta

Wynajem naszych sal szkoleniowych jest dobrą alternatywą wobec zdecydowanie droższych i bardziej "bezosobowych" sal konferencyjnych w drogich hotelach czy ośrodkach szkoleniowych.

Sale znajdują się w dwóch lokalizacjach:
- os. Tysiąclecia 85
- os. Bohaterów Września 1A

Obie lokalizacje są bardzo dobrze skomunikowane z infrastrukturą miejską. Przystanek tramwajowy i autobusowy znajduje się w odległości 100 m od sal. W obu lokalizacjach udostępniamy Internet bezprzewodowy bez dodatkowych opłat.
Dodatkowo sale wyposażone są w:
- rzutnik multimedialny,
- tablice sucho ścieralne,
- flipcharty
- sprzęt CD,
- ekrany.

Dysponujemy laptopami z możliwością wykorzystania ich w każdej z sal. Oferujemy również organizację cateringu wg zapotrzebowania zamawiającego. Wszystkie sale udostępniamy dla Państwa na 15-20 minut przed rozpoczęciem zajęć. Jeżeli życzą sobie Państwo aby były dostępne wcześniej prosimy o kontakt.

Cennik:

Sale 1 godzina 1 dzień szkoleniowy (8 godz. zegarowych)
Sala szkoleniowa duża os. Tysiąclecia 30 210
Mała sala szkoleniowa os. Tysiąclecia 25 180
Sala do coachingu 20 150
Sala szkoleniowa duża os. Bohaterów Września 35 260
Mała sala szkoleniowa os. Bohaterów Września 28 210

Nasze sale

Sala szkoleniowa duża (os. Tysiąclecia – 25 osób) - umożliwia dogodne prowadzenie warsztatów / szkoleń / rozmów kwalifikacyjnych / konferencji / spotkań biznesowych dla max. 25 osób. Największym atutem jest dowolne ustawienie stołów i krzeseł w zależnie od potrzeb szkolenia. Lokal jest przestronny (o powierzchni ok 33 m kw. ) bardzo dobrze oświetlony światłem naturalnym i sztucznym (Trzy pary okien z możliwością zaciemnienia, jasne światło dzięki wielu lampom sufitowym) i posiada doskonałą akustykę. Sala posiada niezbędne wyposażenia do prowadzenia wszelkich zajęć szkoleniowych, a w tym: flipchart, tablica suchościeralna, rzutnik multimedialny, dostęp do szybkiego Internetu bezprzewodowego i do drukarki ze skanerem, odtwarzacza CD, radia-magnetofonu oraz innych narzędzi biurowych.

Średnia sala szkoleniowa (os. Tysiąclecia – 12 osób) – o powierzchni 20 m kw w sam raz do prowadzenia szkoleń w mniejszym gronie. Wyposażona w krzesła i stoły, które można przestawić według uznania oraz szybki bezprzewodowy Internet. Sala posiada ścianę lustrzaną, która doskonale nadaje się do zajęć z autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Sala do coachingu (os. Tysiąclecia) – idealna do prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, jednoosobowych szkoleń lub coachingu. Kameralny pokój wyposażony jest w krzesła oraz stolik. Naturalne oświetlenie, duże biurko i wygodne krzesła (możliwość dosunięcia 4 krzeseł) sprzyja komfortowemu prowadzeniu rozmów lub szkoleń.

Sala komputerowa – każda z oferowanych przez nas sal jest przystosowana do prowadzenia zajęć komputerowych. Dysponujemy Laptopami renomowanej firmy Dell E4310 i5/4gb/250gb/Win 7 w ilości odpowiadającej ilości miejsc w salach.

Średnia sala szkoleniowa (os. Bohaterów Września – 12 osób) - Idealna dla grup 10- 12 osobowych. Sala wyposażona w duży stół konferencyjny i stołki. Na wyposażeniu Sali rzutnik multimedialny, tablica multimedialna, tablica sucho ścieralna, radioodtwarzacz CD, ekran. Sala klimatyzowana. 

Mała sala szkoleniowa (os. Bohaterów Września 6-8 osób) Sala wykładowa, szkoleniowa, rekrutacyjna. Sala bardzo dobrze nadaje się do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych oraz spotkań czy szkoleń w grupach do 8 osób Wyposażona jest w TV 29', białą tablicę suchościeralną. Sala klimatyzowana.